O nás

Nabídka práce

O nás

Jsme předním poskytovatelem mobilních platebních terminálů (mPOS) v Evropě. V roce 2012 jsme začínali od nuly a vytvořili jsme službu, která otřásla celým odvětvím a probudila obchodníka v každém z vás. Vytvořili jsme jedinečné zařízení, které spolu s chytrým telefonem v kapse umožňuje drobným obchodníkům kdekoliv akceptovat platby kartou.

Ať už vaříte kávu anebo opravujete auta, chceme pro vás vytvářet produkty, jež dokáže používat každý – abyste se mohli věnovat tomu, co děláte nejlépe. Naší misí je jednoduchost a efektivita, od online registrace až po přijetí první platby. Tradiční poskytovatelé se na malé obchodníky nezaměřují – my ano. Náš ceník je stručný a přehledný a vy se tak nemusíte obávat žádných překvapení v podobě skrytých poplatků.

Naše společnost zažívá od svého vstupu na trh v roce 2012 impozantní globální růst. Expandovali jsme již do 31 zemí včetně Německa, USA či Brazílie. SumUp se neustále rozšiřuje a v současné době za námi stojí silní hráči jako American Express, BBVA, Groupon, Holtzbrinck Ventures a další světoznámí kapitáloví investoři.

Při přijímání plateb se na SumUp spoléhají stovky tisíc drobných obchodníků v 16 zemích po celém světě a my se v inovování našich služeb posouváme stále dál. V návaznosti na naše původní produkty a mobilní či webové aplikace jsme vyvinuli sadu API a SDK rozhraní, jež umožňují integraci plateb SumUp s dalšími aplikacemi, včetně služeb třetích stran.

Technologie

SumUp je instituce elektronických peněz s oprávněním od irské centrální banky (referenční číslo: C195030) platným v Irské republice a certifikací EMV (Europay, Mastercard a Visa) a PCI-DSS, což zajišťuje, že platby se zpracovávají v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy.

Registrace u irské centrální banky

Proprietární end-to-end řešení SumUp je prvním kompletně EMV certifikovaným mPOS systémem na světě, jenž pokrývá celý platební proces: od platebních terminálů přes mobilní aplikace pro Android a iOS nebo platformu pro zpracování plateb až po řešení pro eliminaci rizik a podvodů. SumUp je též jediným poskytovatelem mobilních platebních terminálů, který navrhuje a vyvíjí svá vlastní EMV-certifikovaná zařízení.

Terminál SumUp Air představuje nejbezpečnější způsob přijímání plateb kartami. Jsme držiteli plnohodnotných certifikací od širokého spektra regulačních orgánů, včetně:

PCI PTS V4.0, SRED EMV certifikáty první i druhé úrovně Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wave, American Express Expresspay MasterCard TQM MasterCard TIP, Visa ADVT Visa Ready

Proč se k nám přidat?

Děláme věci jinak. Vytvořili jsme vlastní řešení pokrývající všechny kroky platebního procesu, a dokážeme tak pokaždé nabídnout tu nejlepší hodnotu a služby. Víme, jak jsou platby pro drobné obchodníky důležité, a naše technologie proto využíváme k tomu, abychom řešili jejich problémy. Věříme v otevřenou a transparentní komunikaci, ne v přísná pravidla a hierarchii. Jsme tým pracovitých, talentovaných lidí, jež mají jediný cíl: vytvořit lepší způsob, jak přijímat platby. Stojí před námi velké výzvy a my potřebujeme šikovné a kreativní lidi, kteří nám pomohou poskytovaní platebního styku změnit od základů. Máte na to?

Přidejte se k nám!