Staňte se partnerem přední mPOS společnosti

Podívejte se na úspěšné příběhy našich partnerů, nebo se s námi přímo spojte

Kontaktujte násProhlédni si úspěšné příběhy

Velké společnosti a podnikatele

Udržovat hodně terminálu, za které platíte měsíční poplatky a které často nejsou mobilní, je poměrné drahé. SumUp vám nabízí různá flexibilní a multifunkční řešení, jež jsou přizpůsobena potřebám vašeho podnikání. Rovněž nabízíme firemním zákazníkům hodně hotových řešení přes naše SDK a API.

Korporace, jež důvěřují SumUp

Poskytovatelé Software

Platby jsou náročné, ale ne pro SumUp. Naši partneři můžou využívat naše iOS, Android a Windows SDK a API rozhraní, aby umožňovali podnikatelům přijímat platby kartou přes jejich aplikaci nebo webové stránky prostřednictvím našeho platebního terminálu. Se SumUp poskytujete svým zákazníkům skutečný "omni-channel" zážitek.

Pro podrobné parametry navštivte stránky SumUp for Developers.

Vývojářské společnosti, které nám důvěřují

Finanční instituce

SumUp spolupracuje s finančními institucemi a nabízí jejich zákazníkům kompletní mPOS řešení bez utracení za režii nebo samotnou integraci. Můžeme nasadit produkt v rámci partnerství během několika dnů.

Finanční instituce, jež důvěřují SumUp

Obchodní partneři

SumUp poskytuje podnikatelům moderní nástroj, který skvěle doplní jejich obchodní nabídku. Moderní design a efektivní komunikace přes SumUp zjednoduší proces nákupu ve vašich obchodech.

Obchodníci, již důvěřují SumUp

Doporučitelé

Chcete vybavit své zákazníky nebo členy nejmodernějším mPOS řešením? Jste na správném místě! Ať se jedná o dyzajn market, asociaci lékařů nebo prodejní personál, SumUp má řešení pro každého!

Doporučitelé, již důvěřují SumUp

Kontaktujte nás pro více informací o partnerství se SumUp

Kontaktujte nás